Svētdiena, 21. decembris
Toms, Tomass, Saulcerīte
weather-icon
+4° C, vējš 1.34 m/s, Z-ZR vēja virziens

Ar nepacietību gaida pavasara modes šovu

30.aprīlī pulksten 19.00 Gulbenes kultūras namā vizēs krāsas un gaismas, skanēs melodijas. Stilīgus tērpus, kustību prieku un sevi rādīs gulbenieši paši – bērni, jaunieši, dāmas un kungi. Gan uz skatuves, gan skatītāju zālē.

30.aprīlī pulksten 19.00 Gulbenes kultūras namā vizēs krāsas un gaismas, skanēs melodijas. Stilīgus tērpus, kustību prieku un sevi rādīs gulbenieši paši – bērni, jaunieši, dāmas un kungi. Gan uz skatuves, gan skatītāju zālē.
“Iesaistījos šā pasākuma gatavošanā, organizatores Aijas Adamovičas mudināta. Atbalsta šo šovu tikai Gulbenes uzņēmēji. No pašvaldības un kultūras darbiniekiem atbalsta nav. Bet iecere ir skaista. Šī būs modes skate, kurā negaidām bargus kritiķus. Parādīsim sevi un priecāsimies par sevi un pavasari,” saka Inga Troice.
Viņa pauda prieku, ka pasākumā piedalīsies visdažādāko paaudžu cilvēki. Viņi apliecinās sevi un tās iespējas, kādas Gulbenē ir cilvēkiem, kas vēlas būt moderni. “Es gatavoju vairākus uznācienus. Vienā būs firmas “Troicis un partneri” veikala “Centrs” jaunā apģērbu kolekcija meitenēm. Pagaidām šos apģērbus “Centrā” vēl nopirkt nevar, taču drīzumā varēs. Gādāju arī par “Buku” uznācienu, kas būs mazliet teatrāls. Bet noslēgumā esmu iecerējusi parādīt vakartērpu kolekciju gan puišiem, gan dāmām, arī pavisam mazām,” saka I.Troice.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.