Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, R vēja virziens

Katoļi gatavo dāvanas

Gulbenes katoļu draudze pēc prāvesta Vjačeslava Bogdanova aicinājuma ziedo dažādas mantas, kā arī naudu trūcīgo ģimeņu bērniem. “Dzirksteli” par to informē draudzes locekle Palmīra Leitāne.

V.Bogdanovs “Dzirkstelei” stāsta, ka finansiāli ziedojumi saņemti arī no iestādēm, bankām. Tas ļauj sarūpēt Ziemassvētku kārumu paciņas, kuras draudze dāvinās tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams.
Draudzes bērni un jaunieši Bērniņa Jēzus māsu karmelīšu vadībā apguvuši svētku priekšnesumu programmu ar dziesmām un teātri. 29.decembrī pulksten 11.00 Gulbenes katoļu baznīcā notiks Ziemassvētku eglītes pasākums, kur izskanēs šī koncertprogramma. Priecāties kopā un svinēt būs aicināti aptuveni 25 draudzes bērni, kā arī apmēram 35 citi ielūgtie sākumskolas vecuma bērni no maznodrošinātajām ģimenēm.  
Draudzes bērni un jaunieši ar savu koncertprogrammu decembra pēdējās dienās uzstāsies arī Litenes pansionātā. Paredzēta draudzes locekļu ciemošanās arī Tirzas slimnīcā un Grašu bērnu namā. Savukārt Gulbenes katoļu draudzei bērni savu koncertprogrammu rādīs baznīcā 25.decembrī pēc dievkalpojuma, kas paredzēts pulksten 10.00.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.