Sestdiena, 31. janvāris
Tekla, Violeta
weather-icon
+-14° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens

Kapličai izsit logu

Gulbenes veco kapu kapličai nedēļas nogalē tika izsists logs. Par to “Dzirkstelei” stāsta pilsētas iedzīvotāji.

Aculiecinieki, kuri sestdienas nogalē bija ieradušies atpūsties “Kantes krogā” Gulbenē, stāsta, ka kapličai logu esot izsitis gados pajauns vīrietis. “Viņš sadzēries klīda apkārt “Kantes krogam”, jo iekšā pasākumā laikam viņu nelaida. Tad pēc laika viņš ieradās ar stipri asiņojošām rokām. Meitenes spiedza, lai izsauc “ātros”. Vīrietis plosījās kā negudrs. Rāva sev nost un plēsa kreklu. Celiņi ap krogu bija notraipīti ar asinīm,” stāsta kāda aculieciniece.
“Kantes kroga” īpašniece Iveta Ilva “Dzirkstelei” stāsta, ka patiešām kāds vīrietis, apmēram 20 līdz 23 gadus vecs, asiņojošām rokām staigājis ap krogu un dzēris alkoholu. “Vai šis pats vīrietis izsita arī kapličai logu, es nezinu,” saka I.Ilva.
Gulbenes kapu apsaimniekošanas speciāliste Valda Kupce apstiprina, ka kapličai logs patiešām esot izsists.
Vidzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupas Vecākā inspektore Dace Jukāma norāda, ka policijā nav saņemts iesniegums par to, ka kapličai ir izsists logs.“Vainīgais pats ieradās, pieteicās un labprātīgi ielika jaunu stiklu, un trotuārs arī ir nomazgāts,” teic V.Kupce.  

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.