Sestdiena, 17. janvāris
Tenis, Dravis
weather-icon
+-13° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens

Aploksni velta Inesei Jaunzemei

“Latvijas Pasts” par godu Latvijas pirmajai olimpiskajai čempionei vieglatlētei Inesei Jaunzemei izdevis pirmās dienas aploksni.

“Latvijas Pasts” par godu Latvijas pirmajai olimpiskajai čempionei vieglatlētei Inesei Jaunzemei izdevis pirmās dienas aploksni.
Aploksnes un speciālā zīmoga autors ir mākslinieks Ingus Sabulis. Aploksnes vizuālajā noformējumā izmantots I.Jaunzemes fotoattēls no Latvijas Sporta muzeja arhīva.
Aploksne izdota 1500 eksemplāru tirāžā.
28.novembrī aprit 50 gadi, kopš Melburnas olimpiādē vieglatlēte I.Jaunzeme izcīnīja pirmo olimpisko zelta medaļu Latvijas sporta vēsturē. Tikai ar neatlaidību un gribasspēku sportiste iekļuva PSRS olimpiskās izlases sastāvā, un tieši viņas mestais šķēps nodrošināja olimpisko zeltu.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.