Mollija Spēkaine no Gulbenes Manā ģimenē viss ir ritējis normāli, nekas tāds būtisks nav bijis. Mazbērniem ir darbs, un mazmazbērni ir veseli. Tas ir pats svarīgākais, un pati arī ne par ko nesūdzos. Pasaules galu es arī negaidīju, bet tikai apbrīnoju tos, kuri to darīja. Lai Dievs dod, ka nākamais gads būs tāds pats kā šis.
Kate Sniedzāne no Rankas pagasta Gads ir bijis tāds pats kā visi citi. Vienkārši gadi tikai iet uz priekšu. Tagad jau runā par eiro ieviešanu. Ja jau būs tā izdomāts, tad jau būs mums eiro.
Ieva Stāmere no Lizuma pagasta Ir jau dažādi notikumi bijuši. Skatos raidījumus un sekoju līdzi tam, kas notiek. Sekoju līdzi pensijas jautājumiem. Nav jau slikti – pensijas maksā, ceļi labi, arī pagastā dzīve laba. Daudzi bija satraukti par pasaules galu, bet es tam nepievērsu uzmanību. Tikai brīžiem šī ažiotāža sāka jau kaitināt. Šogad arī dikti spriež par eiro. Bet kā auša liks, tā arī būs. Kas to zina, kā būtu labāk – ar eiro vai latu? Pie lata ir pierasts. Ziemassvētki šogad tik balti! Tā kā bērnībā! Apmeklēju Ziemassvētku vakarā dievkalpojumu Velēnas baznīcā. Tas bija sirsnīgs. Cilvēku bija diezgan daudz. Gada nogale ir pasākumiem bagāta.