Gulbenē 29.septembrī vīrietis ar medību bisi sašāvis savu brāli. Incidents noticis Gulbenē, Miera ielā, netālu no SIA “Gulbenes degviela” uzpildes stacijas.
Gulbenē 29.septembrī vīrietis ar medību bisi sašāvis savu brāli. Incidents noticis Gulbenē, Miera ielā, netālu no SIA “Gulbenes degviela” uzpildes stacijas.
Pēc savstarpēja konflikta 35 gadus vecajam vīrietim, kas skrēja pa ielu, pakaļ automašīnā dzinās par viņu jaunākais brālis – 33 gadus vecs. Viņš bēgošo panācis un ar vienstobra bisi iešāvis kājā.
“Aizdomās par izdarīto šāvējs ir aizturēts,” informē Gulbenes rajona policijas pārvaldes priekšnieka palīdze preses un sabiedrisko attiecību jautājumos Una Markova. Cietušais savukārt ievietots Gulbenes slimnīcā, kur viņam veikta operācija.
Incidents notika piecos vakarā publiskā vietā, līdz ar to tam bija aculiecinieki, kas ir šokēti par redzēto. Viņi novēroja pakaļdzīšanos, dzirdēja šāvienus un redzēja bezpalīdzīgi guļam uz ielas sašautu vīrieti.
Aculiecinieki arī izsauca policiju. Bijis iespaids, ka konfliktējošie radinieki ir alkohola reibumā.