Otrdiena, 13. janvāris
Harijs, Ārijs, Āris, Aira
weather-icon
+-14° C, vējš 1.19 m/s, Z-ZA vēja virziens

Atrod milzīgu baraviku

Izrādās, ka ne tikai citur, bet arī Stradu pagasta mežos aug milzīgas baravikas. Pirmo reizi baraviku, kas sver 1,1 kilogramu, sēņojot atradis Stradu pagasta iedzīvotājs Kaspars Hramcovs, kurš mācās Gulbenes 2.vidusskolas 7.klasē.

Izrādās, ka ne tikai citur, bet arī Stradu pagasta mežos aug milzīgas baravikas.
Pirmo reizi baraviku, kas sver 1,1 kilogramu, sēņojot atradis Stradu pagasta iedzīvotājs Kaspars Hramcovs, kurš mācās Gulbenes 2.vidusskolas 7.klasē.
Zēns stāsta, ka pagājušajā svētdienā kopā ar tēti devies sēņot uz mežiem, kas atrodas pie Stradu pamatskolas, kur esot tikai viņiem vien zināmas beku vietas.
“Man ļoti patīk sēņot. Svētdien par abiem kopā pielasījām divus spaiņus un maisiņu ar baravikām, apšu bekām un citām sēnēm,” stāsta Kaspars. Ģimenē sēnes visiem ļoti garšojot sagatavotas mērcē, kā arī marinētas. Beku marinēšana esot mammas pienākums, jo viņai tas labi padodoties.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.