Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+1° C, vējš 2.87 m/s, D-DA vēja virziens

Aukstumā atceļ olimpiādes

Gulbenes rajona Izglītības pārvalde nolēmusi aukstuma dēļ uz nedēļu atcelt rajona olimpiādes, kā arī citus pasākumus, kur jāpulcējas bērniem.

Gulbenes rajona Izglītības pārvalde nolēmusi aukstuma dēļ uz nedēļu atcelt rajona olimpiādes, kā arī citus pasākumus, kur jāpulcējas bērniem.
“Rajona olimpiādes notiek Gulbenē, un lauku bērniem ir problemātiski tās apmeklēt. Tā šonedēļ paredzētā latviešu valodas un literatūras olimpiāde 7. līdz 9.klašu skolēniem pārcelta uz 30.janvāri. Arī skatuves runas konkurss “Zvirbulis” notiks 28.janvārī, kā arī uz laiku pārcelts publiskās runas konkurss,” informē Gulbenes rajona Izglītības pārvaldes vadītāja Liāna Jansone.
Pagaidām nav domāts pārcelt kultūras vēstures olimpiādi 11. un 12.klašu skolēniem un fizikas olimpiādi 9. līdz 12.klašu skolēniem. Aukstums netraucē arī šodien diviem Gulbenes rajona skolēniem doties uz valsts olimpiādi bioloģijā, kas Rīgā notiks trīs dienas.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.