Piektdiena, 2. janvāris
Indulis, Ivo, Iva, Ivis
weather-icon
+-3° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens

Autovadītājiem pēc četriem gadiem būs jāizmirst radzes

Daudzi autovadītāji pēc iepriekšējā laikrakstā “Dzirkstele” publicētās informācijas par riepu maiņu ir pārpratuši, ka turpmāk ar radžotām riepām nevarēs veikt tehnisko apskati.

Daudzi autovadītāji pēc iepriekšējā laikrakstā “Dzirkstele” publicētās informācijas par riepu maiņu ir pārpratuši, ka turpmāk ar radžotām riepām nevarēs veikt tehnisko apskati.
Ar radžotām riepām varēs braukt un tehnisko apskati veikt vēl četras sezonas. Sākot ar 2008.gadu riepas, kas aprīkotas ar radzēm, izmantot būs aizliegts. To paredz arī jaunie ceļu satiksmes noteikumi, kas stājās spēkā šāgada 1.jūlijā. Piemēram, tas ir tāpēc, ka radzes bojā asfalta segumu, arī Latvijas ziemas neizceļas ar pārlieku ceļu apledojumu.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.