Ceturtdiena, 18. decembris
Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
weather-icon
+3° C, vējš 1.79 m/s, R-DR vēja virziens

Brauks uz parādi

Gulbenes ģimnāzijas teātra studija, kuru vada Anita Birzniece, ar Rūdolfa Blaumaņa lugas “Īstā līgaviņa” iestudējumu piedalīsies Latvijas amatierteātru iestudējumu parādē Valmierā no 21. līdz 23.aprīlim.

Gulbenes ģimnāzijas teātra studija, kuru vada Anita Birzniece, ar Rūdolfa Blaumaņa lugas “Īstā līgaviņa” iestudējumu piedalīsies Latvijas amatierteātru iestudējumu parādē Valmierā no 21. līdz 23.aprīlim. Pavisam iestudējumu parādei “Gada izrāde 2005” ir izvirzīti 15 iestudējumi.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.