“Bumerangs/Gulbene/ASK” slēdz līgumus ar jauniem spēlētājiem.
“Bumerangs/Gulbene/ASK” slēdz līgumus ar jauniem spēlētājiem.
“Klubam jau pievienojies Mārtiņš Jaunzems, kurš pagājušo sezonu aizvadīja “LU/Barons/Rīdzene” komandā, mačā guva vidēji 11,2 punktus un izcīnīja 5,8 atlēkušās bumbas. Drīzumā Gulbenes vienība noslēgs līgumu arī ar 21 gadu veco un 196 centimetrus garo Gati Eņģeli, kurš iepriekš spēlēja “Ventspils augstskolas” vienībā,” laikrakstu informē “Bumerangs/Gulbene/ASK” direktors Sandis Čilipāns.
G.Eņģelis portālā “www.
Streetslam.lv” par savu jauno darba vietu saka: “Nu laikam nākamo sezonu aizvadīšu Gulbenē – šobrīd galvenais ir tikt pie spēles laika. Pagaidām šeit viss patīk.”
S.Čilipāns piebilst, ka, iespējams, komandas sastāvu papildinās vēl divi vai trīs spēlētāji, bet pašlaik ar viņiem notiek sarunas.
Nākamajā sezonā klubā spēlēs arī Agris Kazāks, Bruno Kļaviņš, Zintis Plivda, Toms Celmiņš, Māris Sniķis, Mikus Sokolovs un Gundars Rauza, kuri spēlēja jau iepriekšējā sezonā.