Sestdiena, 17. janvāris
Tenis, Dravis
weather-icon
+-7° C, vējš 3.45 m/s, D vēja virziens

Būs piemineklis prostitūtām

Amsterdamas sarkano lukturu rajonā tiks uzcelts visas pasaules prostitūtām veltīts bronzas piemineklis.

Amsterdamas sarkano lukturu rajonā tiks uzcelts visas pasaules prostitūtām veltīts bronzas piemineklis.
Tēlniece Elsa Reierse izveidoja šo statuju pēc bijušās prostitūtas Mariskas Majoras lūguma.
Majora pirms desmit gadiem izveidoja prostitūcijas centru Nīderlandes galvaspilsētā. M.Majora teikusi, ka šī būs pirmā šāda statuja un tā ir saņēmusi pilsētas varas iestāžu svētību.
Statuja attēlo pašpārliecinātu sievieti, kura, iespiedusi rokas sānos, stāv uz durvju sliekšņa un sāniski raugās debesīs.
Precīza vieta statujai vēl nav atrasta un arī tās nosaukums nav paziņots.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.