FB “Gulbene/GFA” futbola komanda aizvadījusi Latvijas 2.līgas čempionāta pirmo pusi. Pirmās piecas spēles bija izbraukumos, un ne vienmēr bija iespējams nokomplektēt labāko sastāvu.
Savukārt mājas spēles šajā vasarā aizvadām Jaungulbenes stadionā. Stadiona atjaunošanā milzīgu darbu ieguldījis Aivars Blauvs ar palīgiem.
Aizvadīto izbraukuma spēļu rezultāti un vārtu guvēji Gulbenes komandas sastāvā: FK “Kvarcs/Madona” – Gulbene – 3:3 (S.Putniņš, A.Sarkans, A.Lustiks), SK “Latgols/Ludza” – Gulbene – 5:2 (M.Graudiņš, S.Putniņš), Balvu SC – Gulbene – 3:1 (I.Jurčiks), Lubāna – Gulbene – 3:1 (S.Putniņš), FK “Alūksne” – Gulbene – 1:3 (R.Šķenders 2, E.Aleksāns). Pirmo spēli Jaungulbenē mūsu komanda aizvadīja ar Lubānas komandu un, lai arī pārsvars bija liels, uzvarēja tikai ar 3:1. Vārtus guva R.Šolins, R.Šķenders un S.Putniņš.
Šajās spēlēs piedalījušies 30 mūsu novada futbolisti, bet visās spēlēs bijis D.Lazdiņš. Novada komandu pārstāvniecība ir šāda: Stāmeriena un Gulbene – pa 6, Stradi – 5, “Zellis” – 4, Litene – 3, Ranka, Līgo un Jaungulbene – pa 2 futbolistiem. Gulbenes komanda ir vienīgā, kuras sastāvā nav citās futbola līgās spēlējošo.
Nākamās spēles Latvijas 2.līgā Jaungulbenē notiks 7.augustā pulksten 17.00 ar Madonas FK “Kvarcs” un 13.augustā pulksten 17.00 ar SK “Latgols/Ludza”.
Cīnās Latvijas 2.līgas čempionātā
00:00
26.07.2016
29