Sestdiena, 20. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+2° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens

Dambretes turnīrā uzvar jaungulbeniete Laura Aizkalniete un gulbenietis Arnis Kalniņš

Gulbenes pilsētas atklātā dambretes čempionātā, kurš notika Gulbenes sporta centrā, piedalījās 18 kungi un 5 dāmas no septiņām pašvaldībām.

Dāmu turnīrā ar 6 punktiem uzvarēja Laura Aizkalniete (Jaungulbene), otrajā vietā – Velta Brenčeva (Gulbene) ar 5 punktiem, trešajā vietā – Guna Janoviča (Jaungulbene) ar 5 punktiem.

 

Kungiem turnīrs notika septiņās kārtās. Pārliecinoša uzvara – Arnim Kalniņam (Gulbene) ar 13 punktiem no 14, otrajā vietā – Edvīns Eglīte (Stradi) ar 11 punktiem, trešais ar 10 punktiem – Jānis Bokalders (Gulbene). Izcīnot 8 punktus, 4.-7.vietu dalīja Leonards Kravals (Gulbene), Pēteris Janovičs (Jaungulbene), Modris Cīrulnieks (Ranka) un Mareks Smuška (Beļava).

Gulbenes sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš apbalvošanā labākajiem abās nominācijās pasniedza Gulbenes pilsētas domes dāvātos kausus, medaļas un balvas.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.