Piektdiena, 19. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, DR vēja virziens

Ietriecas kokā un nonāk reanimācijā

7. oktobra rītā pulksten 05.15 policijā saņemts pieteikums no slimnīcas, kur sniegta medicīniskā palīdzība, un ķirurģijas nodaļā ievietoti divi jaunieši no Lizuma pagasta, kuri cietuši satiksmes negadījumā.

Automašīna “Audi 80” neatbilstoša braukšanas ātruma izvēles dēļ ietriekusies ceļmalas kokā ceļa Cesvaine-Velēna 26. kilometrā, Lizuma pagasta teritorijā.

 

19 gadus vecam jaunietim, kurš braucis pie stūres, konstatēts galvas smadzeņu satricinājums, apakšžokļa un ribu lūzumi. 21 gadu vecajam pasažierim ir galvas smadzeņu satricinājums, kā arī alkohola reibums.

 

Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.