Gan pirmais šā gada Latvijas Radio 1 raidījums “Aplis” un Latvijas Radio 3 raidījums “Klasika”, gan arī turpmākie raidījumi būs veltīti Dziesmu svētkiem.
Uz sarunu žurnālisti aicinās svētku virsdiriģentus. Pirmajos raidījumos uz sarunu bija uzaicināts Dziesmu svētku noslēguma koncerta mākslinieciskais vadītājs Māris Sirmais. Klausītājiem bija iespējams tikties arī ar diriģentu Intu Teterovski, kurš Dziesmu svētku kopkori vadīs pirmo reizi. Uz sarunu bija aicināti arī Latvijas Radio 1 spēles “Koru kari” dalībnieki no Cēsīm un Gulbenes.
Arī turpmākajos raidījumos tiks runāts par Dziesmu svētku organizēšanas specifiku šodienas apstākļos, par principiem un idejām, veidojot centrālo svētku koncertu.