Ceturtdiena, 22. janvāris
Austris
weather-icon
+-8° C, vējš 3.26 m/s, A-ZA vēja virziens

DVD izglābj dzīvību

ASV. Tikai ar zilumu krūšu rajonā no apšaudes kafejnīcā Voterboro sveikā ticis Barijs Makrojs, kura dzīvību izglābis jakas kabatā ielikts DVD disks.

ASV. Tikai ar zilumu krūšu rajonā no apšaudes kafejnīcā Voterboro sveikā ticis Barijs Makrojs, kura dzīvību izglābis jakas kabatā ielikts DVD disks. Šāvieni atskanējuši brīdī, kad divi vīri ar pistolēm mēģinājuši atrisināt strīdu. Viena lode trāpījusi Makrojam. Cietušais priecājies par dzīvības glābšanu, bet tajā pašā laikā skumis par saplīsušo disku, jo tajā atradušās viņa sievas un meitas fotogrāfijas, kas gājušas zudībā.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.