Otrdiena, 27. janvāris
Ilze, Ildze, Izolde
weather-icon
+-11° C, vējš 2.68 m/s, A vēja virziens

Gulbenē notiks donoru diena

Gulbene Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komitejas telpās 13.maijā notiks kārtējā donoru diena. Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāles sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Krustāne informē, ka donori tiks gaidīti no pulksten 9.00 līdz 13.00.

Par asinsdonoru var būt ikviens cilvēks vecumā no 18 līdz 65 gadiem, kura svars nav mazāks par 50 kilogramiem un kuram nodot asinis atļauj veselība. Asinis var nodot četras reizes gadā. Vienā reizē tiek ņemti 450 mililitri asiņu. 

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.