Trešdiena, 14. janvāris
Roberts, Roberta, Raitis, Raits
weather-icon
+-11° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens

Gulbenē viesosies vides ministrs

Trešdien pulksten 15.00 Gulbenē ir plānojis ierasties vides ministrs Raimonds Vējonis. Laikraksts to uzzināja pašvaldībā.

Trešdien pulksten 15.00 Gulbenē ir plānojis ierasties vides ministrs Raimonds Vējonis. Laikraksts to uzzināja pašvaldībā.
Ministrs tiksies ar Gulbenes pilsētas domes vadību. Tikšanās laikā plānots pārrunāt Eiropas Savienības finansējuma piesaisti patlaban īstenotajiem un tuvākajā nākotnē iecerētajiem projektiem.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.