Ceturtdiena, 25. decembris
Stella, Larisa
weather-icon
+3° C, vējš 4.92 m/s, R-ZR vēja virziens

“Gulbenes Buki” piedzīvo pirmo zaudējumu

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā 2.novembrī Limbažos tikās C grupas līdervienības “OC Limbaži” un “Gulbenes Buki”, kas vēl nebija piedzīvojušas zaudējuma rūgtumu. Šajā spēlē stiprāki izrādījās mājinieki, uzvarot ar rezultātu 85:78.
Pirmā ceturtdaļa iesākās līdzīgā spēlē, nevienai komandai neveicot lielus izrāvienus. Spēles 5.minūtē rezultāts vēstīja 12:9 par labu “Limbažu” komandai. Arī ceturtdaļas turpinājumā veiksmīgāk spēlēja mājinieki, palielinot pārsvaru, pēc 10 spēlētām minūtēm atrodoties vadībā 25:16. Otrajā ceturtdaļā pēc precīza Sanda Silava metiena “Limbažu” komanda panāca jau divciparu skaitļa pārsvaru – 27:16 (+11). Spēles 15.minūtē Armands Ošiņš palielināja pārsvaru jau līdz +16 (38:22). Ceturtdaļas izskaņā “Limbažu” komanda bija guvusi uz pusi vairāk punktu nekā gulbenieši – 50:25, pēdējo minūti gan labāk nospēlēja gulbenieši un, lielajā pārtraukumā ejot, 4 punktus atspēlēja – 53:32.
Pēc lielā pārtraukuma spēlē nekas būtiski nemainījās, “Limbažu” komanda droši kontrolēja spēles gaitu un turpināja audzēt rezultāta starpību, pēc Jāņa Kliesmeta precīza metiena ieguva lielāko vadību spēlē – 69:38 (+31). Ceturtdaļas beigās gulbeniešiem izdevās atspēlēt 7 punktus, pirms pēdējām desmit minūtēm atrodoties iedzinējos ar 46:70. Ceturtajā ceturtdaļā gulbenieši turpināja  pakaļdzīšanos un lēnām deldēja pārsvaru, spēles 35.minūtē rezultāts vēstīja 76:59. Trīs minūtes pirms spēles beigām Raimonds Gabrāns iemeta trīs punktu metienu – gulbenieši bija samazinājuši rezultāta starpību līdz 10 punktiem – 79:69. Minūti pirms beigām šis pārsvars bija sarucis līdz 80:74 (-6), bet brīnumaina izglābšanās tomēr nenotika. “Limbažu” komanda aukstasinīgi realizēja soda metienus un galarezultātā uzvarēja – 85:78.
“Gulbenes Bukiem” šajā spēlē neveicās ar soda metieniem, jo trāpīti tikai 9 metieni no 25 izpildītajiem.
 “Gulbenes Buku” komandas labā trīs spēlētāji pārsniedza 10 punktu robežu, bet rezultatīvākais bija Jānis Dilevka ar 11 punktiem. 10 punktus pievienoja Ingars Aizpurs un Roberts Mednis. “Limbažu” komandā Armands Ošiņš guva 24 punktus, kā arī izcīnīja 14 atlēkušās bumbas un izdarīja 8 rezultatīvas piespēles, sakrājot efektivitāti +38. Pēteris Reķis pievienoja 16 punktus.
Nākamā spēle – 10.novembrī pulksten 14.00 Gulbenē, kad “Gulbenes Buki” uzņems “VEF skolas” basketbolistus.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.