Latvijas meiteņu futbola čempionātā jaunākajā grupā kārtējās spēles aizvadījušas FB “Gulbene/Kristīne” komandu futbolistes.
Latvijas meiteņu futbola čempionātā jaunākajā grupā kārtējās spēles aizvadījušas FB “Gulbene/Kristīne” komandu futbolistes.
Pirmā komanda ar 3:2 uzvarēja FK Suntaži(visus trīs vārtus guva Svetlana Zajaca), tad ar 2:0 pārspēja savu otro komandu(vārtus guva Vita Duļbinska un Agnese Grīnberga), bet ar 0:2 zaudēja Preiļu “Cerībai”. Otrā komanda piekāpās arī “Cerībai” un FFC “Valmiera”. Pēc šīm spēlēm FB “Gulbene/Kristīne” jaunākās grupas pirmā komanda atrodas trešajā vietā grupā, bet otrā komanda noslēdz turnīra tabulu. Nākamās spēles šajā grupā paredzētas augusta vidū Matīšos.
Savukārt vecākās grupas komanda tikusi pie pirmās uzvaras, jo Rīgas SK “Imanta” neieradās uz spēli Gulbenē. Jā, grūti rīdziniekiem izbraukāt laukus(jau otrā neierašanās Gulbenē).
Šodien Gulbenes stadionā FB “Gulbene/Kristīne” vidējās grupas komanda aizvadīs kārtējās spēles. Pagaidām ir divas uzvaras un 2.vieta. Ja mūsu meitenes iekļūs Latvijas finālā, tas 19.augustā notiks Gulbenes stadionā.