Sestdiena, 24. janvāris
Krišs, Ksenija, Eglons, Egle
weather-icon
+-10° C, vējš 1.27 m/s, A vēja virziens

Gulbenes rajona policija informē

 Pagājušās nedēļas nogalē policijā saņemti deviņi pieteikumi no slimnīcas, kur sniegta medicīniskā palīdzība personām, kuras dažādos apstākļos guvušas miesas bojājumus:

*    8.augustā pulksten 19.30 kādā dzīvoklī Stradu pagasta Šķieneros 39 gadus vecs vīrietis piekāvis savu 29 gadus veco kopdzīvotāju – sievietei konstatēts galvas sasitums, kā arī alkohola reibums;
*    9.augustā sniegta palīdzība 35 gadus vecam vīrietim no Viestura ielas Gulbenē, kuram pa galvu iesitusi 57 gadus vecā kaimiņiene. Sievietei konstatēti psihiskas dabas traucējumi, kuru dēļ viņa nogādāta Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā;
*    9.augusta rītā slimnīcā ievietots 18 gadus vecs jaunietis, Rīgas rajona Mārupes iedzīvotājs. Viņam konstatēti galvas un krūšu sasitumi, sista brūce degunā un galvas smadzeņu satricinājums. Vienlaikus slimnīcā ievietots arī 28 gadus vecs vīrietis no Rīgas Latgales priekšpilsētas, kuram konstatēts galvas smadzeņu satricinājums un ribas lūzums. Uzsākot pārbaudi, noskaidrots, ka abi miesas bojājumus guvuši savstarpējā incidentā, kas pagājušajā naktī noticis atpūtas centrā “Lācītes” Rankas pagastā. Vēl vienam 28 gadus vecam vīrietim, Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona iedzīvotājam ar gāzes pistoli iešauts sejā. Policija uzsākusi notikuma apstākļu pārbaudi. Patlaban zināms, ka konflikta iemesls varētu būt bijis automašīnas bojāšana;
*    9.augustā apmēram pulksten 13.00 pie garāžām Gulbenē, Blaumaņa ielā, piekauts kāds 31 gadu vecs vīrietis, O.Kalpaka ielas iedzīvotājs. Viņam konstatēts sejas sasitums. Uzsākot pārbaudi, noskaidrots, ka cietušais bijis parādā savam 21 gadu vecajam paziņam, kura draugs (personību policija noskaidrojusi) pēc viņa “pasūtījuma” šādi centies piedzīt parādu;
 

Gulbene 8.augustā ap pulksten 21.50 13 gadus vecs Ābeļu ielas iedzīvotājs no mājas piektā stāva meta ar olu un trāpīja savai vienaudzei. Nepilngadīgā darbībās saskatāmas sīkā huligānisma pazīmes. Tā kā viņš vēl nav sasniedzis 14 gadu vecumu, tad saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 173.panta 2.daļu atbildība iestājas viņa vecākiem.

Gulbene 9.augustā pulksten 7.20 saņemts iesniegums, ka automašīnai “Audi 100” mājas pagalmā Gulbenē, Nākotnes ielā 2/3, izsists aizmugurējais pagrieziena rādītājs. Noskaidrots, ka to, būdams alkohola reibumā un gribēdams “izlādēties”, izdarījis 34 gadus vecs Līkās ielas iedzīvotājs.

Ranka 9.augustā pulksten 4.10 saņemts pieteikums, ka Rankā veikala “BAF” noliktavai izsists loga stikls un no turienes nozagtas divas pudeles alkoholiskā dzēriena “FIZZ” un viena pudele minerālūdens. Uzsāktā kriminālprocesa gaitā noskaidrota un aizturēta aizdomās turētā – 55 gadus veca vietējā iedzīvotāja.

Gulbene 9.augustā apmēram pulksten 17.00 Gulbenē, pie Vidus ielas 11.mājas, noticis automašīnas “Audi 80” un mopēda “Suzuki” sadursme, pēc kuras automašīnas vadītājs (tobrīd nenoskaidrots) negadījuma vietu atstāja. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Ranka 9.augustā pulksten 16.25 18 gadus veca jauniete Rankas – Rēveļu 10.kilometrā ar automašīnu “VW Golf” nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Negadījumā cietušo nav; bojāts transportlīdzeklis. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Gulbītis – Daukstes 9.augustā pulksten 20.26 1982.gadā dzimis vīrietis, Daukstu pagasta iedzīvotājs, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē, brauca ar automašīnu “Mercedes Benz” un ceļa Gulbītis – Daukstes 1.kilometrā nespēja transportlīdzekli novaldīt un nobrauca no ceļa. Negadījumā cietušo nav; bojāta automašīna. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Ozolkalns – Lejasciems 10.augustā pulksten 11.30 ceļa Ozolkalns – Lejasciems 1.kilometrā 20 gadus vecs jaunietis bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām neizvēlējās atbilstošu kustības ātrumu un ar automašīnu “Ford Orion” nobrauca no ceļa, kā rezultātā transportlīdzeklis apgāzās. Negadījumā miesas bojājumus – ķermeņa sasitumus – guva pasažiere – četrus gadus veca meitene.

Gulbene – Balvi 10.augustā pulksten 18.40 1971.gadā dzimis vīrietis ar motociklu “Kawasaki” ceļa Gulbene – Balvi 1.kilometrā, iebraucot Gulbenē, nenovaldīja transportlīdzekli, kas nobrauca no ceļa un ietriecās apgaismes laternas stabā. Negadījumā cieta gan pats braucējs – viņš ar daudzveidīgām nopietnām traumām ievietots slimnīcas reanimācijas nodaļā, gan pasažiere – 1971.gadā dzimusi sieviete – viņa no gūtajām traumām slimnīcā mira. Uzsākts kriminālprocess. Avārijas iemesls, visticamāk, bijusi ievērojamā atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī agresīvais braukšanas stils.

Lizums 10.augustā apmēram pulksten 20.00 1972.gadā dzimis Tirzas pagasta iedzīvotājs, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā (organismā konstatētas 2 promiles etilspirta), braucot ar “Audi 100” Lizumā pa Parka ielu, nobrauca no ceļa un ietriecās elektropārvades līnijas stabā, bet pēc tam no notikuma vietas aizbēga. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Gulbene Gulbenes rajona policijas pārvalde par smaga nozieguma izdarīšanu meklē 1972.gadā dzimušo Daini Šternu un 1988.gadā dzimušo Jāni Kārkliņu. Ja jūsu rīcībā ir informācija par šo personu atrašanās vietu vai citas ziņas, kas ļautu aizdomās turētos atrast, lūdzam par to ziņot Gulbenes rajona policijas pārvaldei personīgi vai pa tālruni 64401117 (darba laikā) vai 64401100 (visu diennakti). Policija nodrošinās anonimitāti.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.