Latvijas “SMScredit.lv” virslīgas futbola čempionātā Gulbenes stadionā svarīgu spēli ar FS “Metta”/LU futbolistiem aizvadīja FB “Gulbene” komanda un piekāpās ar 0:2.
Pirmajā puslaikā nedaudz aktīvāki bija viesi. Kaut arī drošu vārtu gūšanas momentu bija maz, bumbu vairāk kontrolēja FS “Metta”/LU. Pirmais bīstamais moments radās viesiem, bet labi nospēlēja mūsu vārtsargs A.Nikoļskis. Puslaika vidū izcila iespēja bija N.Pačko, bet mūsu uzbrucēju pievīla precizitāte. Tūlīt viesi sodīja Gulbenes komandu. Pēc stūra sitiena izspēles nepiesegts palika vecmeistars G.Kalniņš un rezultāts kļuva 0:1. Tā arī beidzās pirmais puslaiks. Otrajā spēles daļā ievērojami aktīvāki bija FB “Gulbene” futbolisti. Tika izveidoti vairāki vārtu gūšanas momenti. Diemžēl nekā. Labas iespējas izniekoja J.Lapss, V.Volkovs, V.Pavļučenko un A.Kļimovs. Viesi tikpat kā netraucēja mūsu vārtsargu. Otrajā puslaikā gulbenieši pierādīja, ka, neskatoties uz robiem sastāvā, komanda var cīnīties ar jebkuru pretinieku. Sevišķi uz FS “Metta”/LU fona mūsu komanda otrajā spēles daļā bija ievērojami labāka. Tomēr spēles izskaņā neveiksmīga sadursme mūsu vārtsargam ar aizsargu un pretinieki panāca 2:0. Sāpīgs zaudējums. Spēle kopumā nebija asumiem bagāta, tomēr tiesnesis pamanījās parādīt 8(!) dzeltenās kartītes. FB “Gulbene” komandā spēlēja A.Nikoļskis, A.Ivanovs, D.Telešs, A.Kļimovs, J.Zoricovs, V.Volkovs, J.Lapss (C), I.Korabļovs, V.Pavļučenko, Ņ.Pačko (31’E.Pilats; 79’R.Ķeirāns) un K.Telegins. Brīdinājumus nopelnīja J.Lapss 41’, V.Volkovs 50’, I.Korabļovs 59’, D.Telešs 61’ un A.Ivanovs 90’.
Nākamā spēle Gulbenes komandai notiks 25.maijā pulksten 18.00 Jūrmalā ar FK “Spartaks”. Pārējo spēļu rezultāti: “Spartaks” – “Skonto” – 1:0, Ventspils – Jelgava – 0:0, Liepāja – Daugavpils – 1:1. ◆
Gulbenieši piekāpjas pretiniekiem
00:00 19.05.2015
31