Svētdiena, 1. marts
Ivars, Ilgvars
weather-icon
+3° C, vējš 1.79 m/s, D-DR vēja virziens

Ieelpo “Prāta Vētras” gaisu!

“Prāta Vētra” aprīlī uzsāka pavasara tūri  – piecpadsmit koncertu sēriju, kuras laikā populārā grupa uzstājās Lielbritānijā, Krievijā, Igaunijā un Īrijā. Divu stundu garajos koncertos “Prāta Vētra” atskaņoja dziesmas no jaunā albuma “7 soļi svaigi gaisa”, kas nāca klajā pērn, kā arī zināmākās grupas dziesmas angļu, krievu un latviešu valodā.
Pērn vasarā Latvijā notika “Prāta Vētra” vasaras koncerttūre un gada nogalē tapa “7 soļi svaiga gaisa” noslēguma koncerta Rīgā DVD ieraksts.
Koncertieraksta, kurā iekļautas pilnīgi visas Rīgas koncertā izpildītās dziesmas, režisors ir “Prāta Vētras” bundzinieks Kaspars Roga. Gandrīz 2,5 stundas garais materiāls atsauks atmiņā vizuāli krāšņo skatuvi, sirsnīgo atmosfēru, kā arī viesmākslinieku Dona, Kashuka un Arstarulsmirus uzstāšanos, kuru klātienē 29.augustā vēroja 45000 skatītāju.
Renārs Kaupers: “Paldies visiem, kas apmeklēja koncertus, un novēlam, lai, skatoties šo koncertierakstu, visiem gribētos dejot, dejot, dejot…”
Koncerttūres laikā bieži izskanēja jautājums, kāda ir abu uz ekrāniem redzamo tēlu – akmens vīrieša un meža sievietes – ideja. Koncerta režisors un video autors Kaspars Roga stāsta, ka abi tēli radušies, atdzīvinot uz albuma vāciņa redzamos attēlus – klinti un mežu. Abi varoņi, kuri vienlaikus ir arī Ievas un Ādama metafora, ataino mūsu dzīves gājumu – piedzimšanu, attīstību, meklējumus, satikšanos, iemīlēšanos, grēkā krišanu un beidzot atdzimšanu.

Atbildi pareizi un, iespējams, tieši tev būs iespēja iegūt “Prāta Vētras” koncerta DVD!

1) Cik “Prāta Vētras” koncertu pērn vasaras koncerttūres laikā notika Latvijā?
2) Kurš ir dokumentālās filmas “Prāta Vētra: starp krastiem” režisors?
3) Kurā Latvijas pilsētā šovasar uzstāsies “Prāta Vētra”?

Atbildes sūti līdz 16.maijam uz e-pastu “[email protected]” vai nosauc pa tālruni 26136786, 64471241.

Iepriekšējā konkursa atbilde

3.maija “Dzirkstelē” izsludinātā konkursa atbildes: “Dimantu kausa” izcīņa norisināsies 3.reizi; “Dimantu” kauss pirmo reizi norisinājās septembrī; pirmajā ”Dimantu kausa” superfinālā uzvaru izcīnīja Didzis Gorbenko. Ielūgumus uz “Dimantu kausu” Stāmerienā 14.maijā saņems Agris Upītis un Dainis Puriņš.  

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.