Otrdiena, 16. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+5° C, vējš 2.68 m/s, R vēja virziens

Ģenerāļi nelien formas tērpos

LETA-AFP. Krievijas armijas ģenerāļi drīz iegūs jaunus vadoša modes dizainera izstrādātus formas tērpus, taču pastāv bažas, ka viņi tiem būs par resnu

Vairāk nekā 30 procentiem armijas augstāko virsnieku ir liekais svars un 25 procenti nav spējuši iziet fiziskās sagatavotības pārbaudes.

 

Armija tagad uzsāks virsnieku fiziskās sagatavotības uzlabošanas kampaņu, gatavojoties pāriet uz vadošā modes dizainera Valentīna Judaškina veidotajiem stilīgajiem formas tērpiem.

 

Armija būvēs vingrošanas zāles, peldbaseinus un sporta zāles, lai atjaunotu tuklo un nesportisko virsnieku fizisko formu.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.