Otrdiena, 11. novembris
Ojārs, Rainers, Nellija
weather-icon
+5° C, vējš 1.26 m/s, D vēja virziens

Izdomā veselīga ēdiena recepti!

Šonedēļ skolās sākas Mārketinga padomes organizētais skolu projekts “Karotīte – laba zīme”. Skolēniem jāizstrādā oriģināla, veselīga ēdiena recepte, kurā būtu izmantoti vismaz 50 procenti “karotītes” produktu.

Šonedēļ skolās sākas Mārketinga padomes organizētais skolu projekts “Karotīte – laba zīme”. Skolēniem jāizstrādā oriģināla, veselīga ēdiena recepte, kurā būtu izmantoti vismaz 50 procenti “karotītes” produktu.
Konkurss notiek divās nominācijās: ikdienas ēdiens un svētku ēdiens. Papildus receptei konkursantiem jāaprēķina piedāvātā ēdiena izmaksas vienai personai un jāpiedāvā savas receptes neliela vizuāla reklāma.
Konkursā aicināti piedalīties 5. līdz 7.klašu skolēni. Projekta mērķis ir pievērst skolēnu, viņu vecāku un skolotāju uzmanību “karotītes” produktiem un iespējai no kvalitatīviem, vietējās izcelsmes produktiem pagatavot gardus ēdienus.
Darbi jāiesniedz rajonu izglītības pārvaldēs līdz 22.decembrim, kas tos pirmajā kārtā izvērtēs līdz 2004.gada 12.janvārim. Savukārt uzvarētāju Latvijā noteikts Mārketinga padome un Izglītības un zinātnes ministrijas konkursa komisija. “Karotīte” jeb “Kvalitatīvs Latvijas produkts” ir preču zīme, ko Mārketinga padome piešķir pārtikas produktiem, kuru sastāvā ir vismaz 75 procenti Latvijā iegūtu izejvielu un kas atbilst augstām kvalitātes prasībām.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.