Ceturtdiena, 25. decembris
Stella, Larisa
weather-icon
+0° C, vējš 1.79 m/s, R-ZR vēja virziens

Izglītības darbinieki spēlē volejbolu

Koknesē 6. aprīlī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības sacensībās volejbolā Gulbenes rajona kungu komanda ieguva trešo vietu, dāmas izšķirošajā spēlē par iekļūšanu fināla “četriniekā” piekāpās Talsu volejbolistēm.

“Koknesē 6. aprīlī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības sacensībās volejbolā Gulbenes rajona kungu komanda ieguva trešo vietu, dāmas izšķirošajā spēlē par iekļūšanu fināla “četriniekā” piekāpās Talsu volejbolistēm,” informē Gerda Sirmā.
Dāmu turnīrā piedalījās 13 komandas. Gulbenietes iesāka spīdoši – izcīnīja apakšgrupā
1. vietu, pieveicot Rēzeknes, Cēsu un Aizkraukles komandas. Dramatiskā spēlē par iekļūšanu finālā ar 1:2 zaudēja Talsu volejbolistēm (izšķirošā seta rezultāts 9:10) un ierindojās 5. līdz 8. vietā.
Labāk veicās kungiem – 15 komandu konkurencē viņi izcīnīja trešo vietu. Apakšgrupā, pārspējot Daugavpils un Jēkabpils volejbolistus, gulbenieši ieguva pirmo vietu. Ceturtdaļfinālā ar 2:0 tika uzvarēja Liepāju, pusfinālā zaudēja Bauskas komandai ar tādu pašu rezultātu. Spēlē par trešo vietu Gulbenes volejbolisti uzvarēja Cēsu komandu ar 2:1.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.