Pirmdiena, 22. decembris
Saulvedis, Saule
weather-icon
+2° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens

Jaunie zemnieki grib draudzēties

Gulbenes rajona Jauno zemnieku klubs šovasar brauc ciemos pie draugiem citviet Latvijā.

Gulbenes rajona Jauno zemnieku klubs šovasar brauc ciemos pie draugiem citviet Latvijā. Valstī ir apmēram 18 Jauno zemnieku klubu, tātad vairumā rajonu.
“14.jūlijā ir kārtējā iespēja draudzēties. Šoreiz Sabilē. Tur būs laivu regate. Iespējams, brauksim arī mēs,” stāsta Gulbenes rajona Jauno zemnieku kluba koordinatore Dace Sniedzāne.
Viņa informē, ka Gulbenes rajona Jauno zemnieku klubā ir apmēram 20 dalībnieku. Atsevišķs klubiņš ir Jaungulbenes arodvidusskolā. “Kluba biedri parasti ir no 16 līdz 30 gadus veci. Taču netiek atraidīti arī jaunāki vai vecāki cilvēki. Galvenais, lai būtu interesanti satikties ar saviem domubiedriem. Mūsu klubā nav tikai zemnieki vien. Ir arī pilsētnieki, kas interesējas par zemniecību,” saka Dace.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.