Piektdiena, 2. janvāris
Indulis, Ivo, Iva, Ivis
weather-icon
+-4° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens

Jociņi

Ārsts stāsta savam kolēģim: – Esmu nolēmis palielināt honorāru. Bet ko par to teiks tavi pacienti?

Ārsts stāsta savam kolēģim: – Esmu nolēmis palielināt honorāru.
– Bet ko par to teiks tavi pacienti?
– Viņu budžetu tas neietekmēs, parakstīšu diētu.
***
– Biezais rīko sālsmaizes svinības. Visi dzer, ēd un uzdzīvo. Tad nakts vidū nolemj izrādīt savus apartamentus draugiem. Ieiet guļamistabā. Tur pie sienas liels gongs. Draugi jautā, kādam nolūkam.
– Tas ir runājošais pulkstenis.
– Kā tas darbojas?
– Biezais paņem vāli un iebliež pa gongu. Pēc brīža no kaimiņu dzīvokļa atskan: – Vājprātīgie, pulkstenis taču ir četri naktī!

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.