Otrdiena, 23. decembris
Saulvedis, Saule
weather-icon
+-5° C, vējš 1.79 m/s, A-DA vēja virziens

Kā jūs ietekmē traģiskie notikumi ASV?

Aija Dreimane, gulbeniete: – Šī traģēdija vēlreiz pierāda, ka jebkura reliģija ir kaitīga, jo nelaime varētu būt tieši reliģiju nesaskaņu rezultāts.

Aija Dreimane, gulbeniete:
– Šī traģēdija vēlreiz pierāda, ka jebkura reliģija ir kaitīga, jo nelaime varētu būt tieši reliģiju nesaskaņu rezultāts. Ja nenotiks aktīva pretdarbība, tad Latviju tas īpaši neietekmēs.
Dace Dzelzkalne, no Zeltalejas:
– Es domāju, ka iemesls noteikti ir savstarpējās nesaskaņas. ASV noteikti atmaksās vainīgajiem, bet diezin vai šī valsts arī turpmāk spēs palīdzēt citām valstīm. Tā kā vairākumam valstu ar ASV ir labas attiecības, tad atbalsts ir garantēts. Mēs no tā varētu mācīties un veidot lielāku aizsardzību, būt uzmanīgākiem.
Larisa Barkana, gulbeniete:
– Tas ir šausmīgi visai pasaulei. Cilvēki viens pret otru ļoti slikti izturas. Kaut nu ASV atrastu vislabāko risinājumu, lai konflikts vēl vairāk nepastiprinātos. Latvijā tas varētu ietekmēt naudas stabilitāti, dolāra vērtība var mainīties.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.