Ceturtdiena, 18. decembris
Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
weather-icon
+3° C, vējš 2.24 m/s, D-DR vēja virziens

Kad pēdējo reizi braucāt ar bānīti?

Gulbenietis Kaspars: – Vispār neesmu braucis ar Gulbenes – Alūksnes bānīti, bet interese par to ir.

Gulbenietis Kaspars:
– Vispār neesmu braucis ar Gulbenes – Alūksnes bānīti, bet interese par to ir. Gaidu vasaru, jo domāju, ka tad braukšana ir patīkamāka.
Ivis no Gulbenes:
– Vasarā ar bānīti braucu peldēties uz Stāmerienas ezeru. Esmu apmeklējis arī bānīša svētkus.
Evita no Gulbenes:
– Tas bija sen, kad ar bānīti braucu no Gulbenes uz Alūksni ciemos pie radiniekiem. Brauciens man patika, tāpēc noteikti kādreiz izmantošu iespēju pavizināties bānītī, jo tā ir ne tikai atpūta, bet arī relaksācija.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.