Piektdiena, 2. janvāris
Indulis, Ivo, Iva, Ivis
weather-icon
+-7° C, vējš 1.34 m/s, DA vēja virziens

Kāds, jūsuprāt, ir rajona iedzīvotāju dzīves līmenis?

Gulbeniete Ārija: Domāju, ka puslīdz pārticis. Tomēr liela daļa cilvēku dzīvo uz nabadzības robežas un salīdzinoši maza – pārtikuši.

Gulbeniete Ārija:
Domāju, ka puslīdz pārticis. Tomēr liela daļa cilvēku dzīvo uz nabadzības robežas un salīdzinoši maza – pārtikuši.
– Una, gulbeniete:
Sāpīgi atzīt, bet nabadzīgs. Gribētos teikt, ka vidusslānis dzīvo labi, bet tā nav. Tikai maza iedzīvotāju daļa var apgalvot, ka dzīvo pārtikuši.
– Aina, gulbeniete:
Ir turīgi cilvēki un ir tādi, kam mēnesī nav pat iztikas minimuma. To, kam iet grūti, ir krietni vairāk, piemēram, pensionāri, ģimenes, ar vairākiem bērniem.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.