Ikdienā ir bijuši skaisti un saviļņojoši brīži, priecājamies, ka neesam aizmirsti, ka ir daudz labestīgu cilvēku, kuri arī mūs, gados vecos un vientuļos Veco ļaužu dzīvojamās mājas iemītniekus, neaizmirst.
Ikdienā ir bijuši skaisti un saviļņojoši brīži, priecājamies, ka neesam aizmirsti, ka ir daudz labestīgu cilvēku, kuri arī mūs, gados vecos un vientuļos Veco ļaužu dzīvojamās mājas iemītniekus, neaizmirst.
Vispirms pateicamies pilsētas domes vadībai par siltajām dzīvojamām telpām!
Gan domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs, gan viņa vietnieks Valtis Krauklis, kā arī Sociālās aprūpes nodaļas vadītāja Anita Sirmā ierodas pie mums, apsveic visos svētkos un iepriecina ar dažādiem, droši vien par personīgajiem līdzekļiem iegādātiem cienastiem, kā arī palīdz nokārtot dažādas sadzīves problēmas. Sirsnīgs paldies viņiem par to.
Paldies SIA “Konto” vadītājam Agrim Korim un šoferim Aivaram Kaulam par piegādāto mazo titāna malciņu – par brīvu! Visu rudeni esam mielojušies gan ar dažādu šķirņu āboliem, plūmēm, arī kabačiem, gurķīšiem un tomātiem, kurus ģimenes dārziņos izaudzējuši un atgādājuši paši audzētāji: gan Beļavas pagasta “Andzēnu” māju saimnieki, gan no Gulbenes – Frišmaņu ģimene no Rīgas ielas, Avenu ģimene no Rēzeknes ielas, Kundrātu ģimene no Skolas ielas, kā arī pilsētā dzīvojošie Anna Kultiševa, Edīte Maksimova un citi. Paldies viņiem par to!
Paldies arī nezināmajiem labvēļiem, kuri, piegādājot ābous, savu vārdu nenosauca. Paldies par vairākas reizes piegādātajiem dažādu šķirņu āboliem Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes rajona komitejas darbiniekiem un vadītājai Guntrai Tomai, kaut gan Sarkanajam Krustam nav ne dārza, ne ābeļu. Lai arī Sarkanā Krusta darbinieki priekšsvētku laikā ir ļoti aizņemti, priekšsēdētāja Guntra Toma vienmēr atradusi brīvu brīdi, lai, apsveicot svētkos, personīgi apmeklētu mūs katru istabiņā, pasakot kādu mīļu, labu vārdu un pasniedzot svētkiem sarūpētās dāvanas. Cik skaisti ir šādi brīži! To saprast var tikai mums līdzīgi – vecie un vientuļie.
Paldies uzņēmuma “Gulbenes maiznieks” vadībai, gan par garšīgo kliņģeri, gan sausiņiem, gan svētku cepumiem!
Paldies kultūras nama kora “Atbalss” ansamblim – tā dalībniekiem Dzidrai Ziediņai, Dzidrai Kalniņai, Zentai Krustozoliņai, Genovefai Magonei, Ivaram Lasim, Sašam Lāderam un ansambļa vadītājai Annai Mūrniecei, kuri pie mums pirmssvētku dienā ieradās negaidīti, lai mūs iepriecinātu ar skaistām dziesmām. Nebija starp mums tādu klausītāju, kuri nenoslaucītu asaru, klausoties seno, mīļo dziesmu “Klusa nakts, svēta nakts”.
Sirsnīgs paldies arī Lejas aptiekas vadītājai Vitai Krūmiņai par vērtīgajiem vitamīniem.
Lai jums visiem un jūsu ģimenēm gaiši Ziemassvētki, laime, prieks, svētība un laba veselība jaunajā gadā! Sirds siltums un labestība, ko dāvājāt mums, jaunajā gadā lai ienāk arī jūsu mājās!
Lonija Āboliņa, Gulbenes pilsētas veco ļaužu dzīvojamās mājas iedzīvotāju vārdā