15.aprīlī pulksten 11.00 Gulbenes rajona Galgauskas kultūras nams lielus un mazus aicina uz Lieldienu pasākumu, kurā iesaistīts Galgauskas kultūras nama dramatiskais kolektīvs, folkloras kopa “Tirzmalieši” un citi.
15.aprīlī pulksten 11.00 Gulbenes rajona Galgauskas kultūras nams lielus un mazus aicina uz Lieldienu pasākumu, kurā iesaistīts Galgauskas kultūras nama dramatiskais kolektīvs, folkloras kopa “Tirzmalieši” un citi.
“Būs iespējams noskatīties Herberta Dorbes komēdiju “Zemgales dēls” Galgauskas kultūras nama dramatiskā kolektīva sniegumā,” stāsta dramatiskā kolektīva vadītāja Dzidra Matīsa.
Režisore stāsta, ka minēto lugu varot attiecināt ne tikai uz Zemgales, bet arī citu novadu dēliem. “Tas ir stāsts par pazudušo dēlu, kas par vecāku līdzekļiem it kā mācās Rīgā, bet patiesībā naudu notriec Rīgas krogos,” saka Dz.Matīsa. Galveno varoni – dēlu – atveido Ritvars Zommerovskis, viņa vecākus – Laima Gavare un Uldis Ješinskis. Zemgales dēla draugu lomās ir Raimonds Mednis un Dainis Drozds, sulainis ir Andis Straupenieks, bet krogus meitas, kas līdzīgi jūrās nārām vilina Zemgales dēlu, spēlēs Inga Zommerovska un Valentīna Sārna.
Pēc teātra izrādes ieradīsies Lieldienu zaķis, lai visiem liktu iesaistīties dažādās Lieldienu izdarībās. Piemēram, vajadzēs meklēt zaķa dētās olas, sacenšoties, kas atrod vairāk, būs jāripina olas un jāpiedalās citās atrakcijās. Visus izlustināt sola folkloras kopa “Tirzmalieši” no Tirzas pagasta, ko vada Iveta Eiduka un Gunta Apine,” stāsta Galgauskas kultūras nama vadītāja Inga Zommerovska.