Piektdiena, 26. decembris
Dainuvīte, Gija, Megija
weather-icon
+3° C, vējš 2.24 m/s, Z vēja virziens

Mediķi cer uz jauno valdību

Ziemeļaustrumu slimokase līgumus ar astoņu rajonu slimnīcām par mediķu algu palielināšanu paraksta tikai diviem mēnešiem – oktobrim un novembri.

Ziemeļaustrumu slimokase līgumus ar astoņu rajonu slimnīcām par mediķu algu palielināšanu paraksta tikai diviem mēnešiem – oktobrim un novembri. Līgumi jau parakstīti ar Madonas, Alūksnes un Gulbenes slimnīcām.
“Valsts obligātās veselības apdrošinašanas aģentūra ir iedalījusi līdzekļus mediķu algu palielinājumam tikai oktobrim un gandrīz visam novembri, taču decembrim vairs naudas nav. Tāpēc arī Ziemeļaustrumu slimokase līgumus ar slimnīcām paraksta tikai par to naudu, cik šobrīd ir iedota,” informē Ziemeļaustrumu slimokases direktora vietniece Iveta Strode.
No 1.oktobra ārstam maksimālā alga būs 202 lati, vidējam medicīniskajam personālam – 118 lati, jaunākajam medicīniskajam personālam – 85 lati.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.