Sestdiena, 27. decembris
Elmārs, Inita, Helmārs
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, ZR vēja virziens

Meitenes spēlē futbolu Pelvā

FB “Gulbene 2005” meiteņu komanda viesojās Igaunijas pilsētā Pelvā, kur piedalījās starptautiskā futbola turnīrā “Lootos Cup 2018”.
Mūsu meitenes aizvadīja četras spēles, bet diemžēl visās nācās piekāpties. “FC Lootos I” – FB “Gulbene” – 6:0, “FC Lootos II” – FB “Gulbene” – 3:1 (vārtus guva Evelīna Javorska), FC “Helios Voru” – FB “Gulbene” – 1:0 un FC “Elva” – FB “Gulbene” – 3:0. Mūsu komandā spēlēja Krista Kristiāna Brence, Astra Nikola Mazjāne, Estere Tīna Sakirka, Valērija Vīksniņa, Diāna Vīksniņa, Simona Krieva, Evelīna Javorska, Rendija Bula un Linda Čemusova.
Paldies par atbalstu Mārtiņam Meisteram un Mārim Brenčam. Ar Igaunijas klubiem tika panākta vienošanās, ka aprīļa sākumā mēs rīkosim starptautisku telpu futbola turnīru U-13 grupas meitenēm. Vieta un laiks vēl tiks precizēti.
Četrpadsmit futbolistes turpina aktīvi trenēties otrdienās un ceturtdienās Tirzas sporta zālē no pulksten 17.00 līdz 18.00. Savukārt no pulksten 16.00 līdz 17.00 otrdienās un ceturtdienās Tirzā futbola zinības apgūst 1.-3.klases zēni. Grupā, kurā piedalās Tirzas, Rankas un Lizuma puiši, jau ir divpadsmit dalībnieki. Treniņus vada Mareks Kozlovskis.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.