Otrdiena, 16. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+5° C, vējš 2.68 m/s, R vēja virziens

Mēness kalendārs

28.jūnijā – dilstošs Mēness Vērša zvaigznājā. Sestdien valda miers un harmonija.

28.jūnijā – dilstošs Mēness Vērša zvaigznājā. Sestdien valda miers un harmonija. Laiks, kad izdodas praktiski darbi, arī brīdis, kad ieklausīties sevī, strādāt ar savu apziņu, garīgo izaugsmi, apzināt talantus un spējas. Ļoti svarīgi paļauties uz savu intuīciju. Var rīkot ģimenes svētkus vai piedalīties citos saviesīgos pasākumos. Šobrīd vēlams uzsākt diētu. Efektīvas būs masāžas, pirts apmeklējums, skaistumkopšanas procedūras. Vāja vieta ir ausis, tāpēc nav ieteicams durt caurumus auskariem. Patlaban cilvēki ir jutīgi pret uzņemto barību, pastiprināti jāseko līdz produktu kvalitātei. Uzturā ieteicams lietot vairāk sakņaugu, samazināt šķidruma daudzumu. Viegli ievainojama elpošanas sistēma, kakls.
29.jūnijā – dilstošs Mēness Vērša zīmē. Svētdienu var saukt par kritisku, jo situācijas mēdz būt negaidītas. Cilvēki tērē enerģiju gluži nevajadzīgām lietām. Šis laiks vispiemērotākais mierīgai atpūtai savējo lokā, bez īpašām aktivitātēm un slodzes. Citādi var gadīties uzņemties to, ko nav iespējams “pavilkt”. Izdosies dažādi pirkumi – apģērbs, kosmētika, juvelierizstrādājumi. Noderīgas būs organisma attīrīšanas procedūras, masāžas, akupunktūra. Ieteicams apmeklēt kosmetologu – veikt dziļo ādas tīrīšanu vai darīt to mājas apstākļos. Vislabāk ēdienkartē iekļaut zivis, lapu dārzeņus, atturēties no gaļas ēdieniem. Jutīgs kakls, elpošanas ceļi. Vēlams nepārpūlēt balss saites.
30.jūnijā līdz pulksten 11.00 – dilstošs Mēness Vērša zvaigznājā. Tālāk tas pāriet Dvīņu zīmē. Pirmdiena – veiksmīga un laimīga visiem darbiem un iecerēm. No rīta (līdz pulksten 11.00) vislabāk nodarboties ar jautājumiem, kas skar praktisko dzīves pusi. Savukārt atlikušajā dienas daļā var likt lietā visus garīgos un intelektuālos spēkus, rezultāti būs. Tāpat arī viegli būs saņemt nepieciešamo informāciju. Daudz ko priekšā pateiks intuīcija. Bez bažām var noslēgt līgumus. Viegli izdosies nodibināt kontaktus, veikt tirdznieciskus darījumus, rīkot izsoles, reklāmas kampaņas. Svētīgas būs pastaigas pa mežu – koki ar mums šobrīd dalās skābeklī un savā dziedējošā spēkā. Efektīva jebkura saskarsme ar ūdeni. Ēdienam vajadzētu būt vieglam. Medicīniski neskart plaušas, bronhus, rokas, plecus.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.