Pirmdiena, 26. janvāris
Ansis, Agnis, Agneta
weather-icon
+-11° C, vējš 1.95 m/s, ZA vēja virziens

Nedēļa paiet, lasot, sportojot un apmeklējot svētku pasākumu

Gunārs Rubenis, “gada cilvēks 2008”: – Ne tikai pagājusī nedēļa, bet viss mans laiks paiet, lasot grāmatas un trenējoties. Dodos arī uz bibliotēkas lasītavu. Esmu iecienījis palasīt “Latvijas Avīzi”, “Dienu”, “Dzirksteli”, kā arī žurnālu “Sports”. Kādreiz pašķirstu arī kādus biznesa laikrakstus. No grāmatām mani vairāk interesē vēsture, politika un detektīvi.

Piektdien biju pilsētas dzimšanas dienas svētku pasākumā. Ieguvu nomināciju “Gada cilvēks 2008”. Nekad jau iepriekš sportisti nav bijuši par “Gada cilvēkiem”. Protams, tas bija zināms pārsteigums. To, ka esmu nominēts “Gada cilvēkam”, zināju jau iepriekš. Paziņas izstāstīja, bet galīgo lēmumu nezināju, vienīgi dēla smaids mazliet pateica priekšā. Iegūtie panākumi soļošanā nav tikai mani vien, tajos man ir jādalās ar citiem labiem pilsētas sportistiem.

Sestdien biju sacensībās Latvijas sporta veterānu savienības 46. sporta spēlēs Rīgā, kas notika vieglatlētikas telpās. Mēs bijām 11 cilvēki no Gulbenes rajona un izcīnījām 23 medaļas, tajā skaitā – 12 zelta godalgas. Nostartējām labi.

Katrā ziņā iepriekšējā nedēļa ir pagājusi ļoti aktīvi. Svētdien gan atpūtos – lasīju grāmatas. Man mājās ir pamatīga bibliotēka. Grāmatu skaits sasniedz divus trīs tūkstošus. Neesmu gan īsti skaitījis, bet šāds skaits apmēram varētu būt. Grāmatu lasīšana, manuprāt, ir vislabākais atpūtas veids.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.