Gulbenietis Juris Ruskulovs Rēzeknes rajona Nagļu komercdīķī noķēris deviņus kilogramus smagu karpu. Šis ir makšķernieka otrais lielākais loms šajā gadā. “Ziemā – 1. janvārī – Lubānas ezerā noķēru astoņus kilogramus smagu karpu.
Gulbenietis Juris Ruskulovs Rēzeknes rajona Nagļu komercdīķī noķēris deviņus kilogramus smagu karpu. Šis ir makšķernieka otrais lielākais loms šajā gadā.
“Ziemā – 1. janvārī – Lubānas ezerā noķēru astoņus kilogramus smagu karpu. Uzskatu, ka Latvijas ūdeņos pietiek lielu zivju, tāpēc makšķerēt uz Peipusu vai jūru nebraucu,” saka Juris Ruskulovs.
Makšķerēšanai viņš izmantojis gruntsmakšķeri un 0,22 milimetru pīto auklu. Esot arī praksē pārbaudīti zivju pievilināšanas paņēmieni, bet tos makšķernieks neatklāj.
Šovasar Juris izmakšķerējis arī trīs divus kilogramus smagus brekšus un 1,4 kilogramus smagu līni. Sevi viņš uzskata par vissezonas makšķernieku, un ar šo vaļasprieku sācis nodarboties agrā bērnībā, kad makšķerēt devies kopā ar vectēvu.
Juris stāsta, ka lielu lomu tīkodams, īpaši neņemot vērā laika apstākļus, gaisa spiedienu, vēja virzienu un citus dabas faktorus, bet uz “copi” braucot tad, kad esot laiks.
Ikdienā viņš nodarbojas ar biškopību, šobrīd aprūpējot 15 bišu saimes.