Šajās brīvdienās beidzās sporta un atpūtas nometne “Pūznis”, kas notika jau trešo gadu pēc kārtas. Nometnē trenējās vairāk nekā 30 Gulbenes sporta skolas jaunie basketbolisti un orientieristi.
Šajās brīvdienās beidzās sporta un atpūtas nometne “Pūznis”, kas notika jau trešo gadu pēc kārtas. Nometnē trenējās vairāk nekā 30 Gulbenes sporta skolas jaunie basketbolisti un orientieristi.
Kopā ar bērniem nometnē darbojās Gulbenes sporta skolas direktora vietniece Gerda Sirmā, orientēšanās trenere Sarmīte Gobiņa un basketbola treneri Jānis Putāns un Juris Bašķers. “Bija paredzēts, ka nometne notiks Lejasciemā, taču tehnisku iemeslu dēļ mums tika atteiktas telpas, tādēļ mēs apmetāmies Lizumā,” stāsta nometnes vadītāja G.Sirmā. Basketbolistiem treniņi notika Lizumā, jo viņiem tie nedaudz atšķiras, bet orientieristi devās orientēties uz dažādām vietām – gan uz Sudala ezeru, gan Roznieku ezeru, gan uz Velēnu. Lai būtu interesantāk, bērni orientējās arī, braucot ar velosipēdiem. Jaunieši atzina, ka tas bija gan interesanti, gan arī sarežģīti. “Šī ir sporta nometne, tās dalībnieki ir aktīvi un fiziski labi attīstīti jaunieši, tādēļ vairāk mēģinājām viņus iesaistīt dažādās fiziskajās aktivitātēs, treniņos, protams, mums bija arī atpūtas brīži, kad veicām dažādas citas aktivitātes. Mūsu jauniešiem pievienojās arī Lizuma volejbolistes,” stāsta G.Sirmā.
Orientieriste Sindija Širaka atklāja, ka viņai patīk šajā nometnē. “Mēs orientējamies, skrienam pa mežu. Nometnē mēs ne tikai atpūšamies, bet arī mācāmies teoriju. Lai gan man jau nedaudz sāp kājas, te ir ļoti interesanti. Man patīk piedalīties gan sacensībās, gan arī šādās treniņnometnēs,” atzīst meitene.