Otrdiena, 16. decembris
Alvīne
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, R-DR vēja virziens

Sargs paliek bez saimniekiem

Bez saviem saimniekiem palicis Tarasu ģimenes suns Gulbenē. Saimnieks Staņislavs ir aizgājis viņsaulē. Saimniece Biruta vecuma nespējas dēļ pārcēlusies uz dzīvi pie bērniem Bauskā. Suns uzticīgi turpina sargāt ģimenes māju Gulbenē.


“Birutas kundze saka, ka savu sešus gadus veco suņu meiteni gribētu atdot labam cilvēkam. Suns ir draudzīgs. Labi satiek ar bērniem. Arī cītīgi sargā māju,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepaiņu draugu klubs” vadītāja Ira Žeigure.


Jau apmēram nedēļu viņa baro Tarasu ģimenes suni un tagad ar “Dzirksteles” palīdzību arī cer dzīvniekam atrast jaunas mājas.


I.Žeigurei var zvanīt pa tālruni 29463076.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.