Piektdiena, 9. janvāris
Kaspars, Aksels, Alta
weather-icon
+-10° C, vējš 2.24 m/s, A-DA vēja virziens

Par teātra festivālu Stāmerienā spriedīs arī Rīgā

Rīt, 6.aprīlī, pulksten 11.00 Gulbenes rajona padomē notiks kārtējā tikšanās, kurā spriedīs par gaidāmo Dailes teātra vasaras festivālu Stāmerienā. Festivāls paredzēts 13.augustā.

Rīt, 6.aprīlī, pulksten 11.00 Gulbenes rajona padomē notiks kārtējā tikšanās, kurā spriedīs par gaidāmo Dailes teātra vasaras festivālu Stāmerienā. Festivāls paredzēts 13.augustā.
“Tikties aicināti Dailes teātra pārstāvji un darba grupa, kuru veido ieinteresēto pašvaldību un dažādu iestāžu pārstāvji,” informē Gulbenes rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.
7.aprīlī pulksten 12.00 Rīgā, Dailes teātra kamerzālē, notiks preses konference, kas veltīta gaidāmajam festivālam. Tās laikā informāciju sniegs plašsaziņas pārstāvjiem no visas Latvijas.
Preses konferencē piedalīsies Latvijas Dailes teātra un festivāla direktors Aivars Līnis, SIA “Labvakar” radošais direktors Ojārs Rubenis, SIA “Labvakar” pasākumu nodaļas vadītājs un festivāla tehniskais producents Guntis Dzelmanis, festivāla galvenais mākslinieks Aigars Ozoliņš, Gulbenes pilsētas un rajona padomes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs, SIA “Gulbenes – Alūksnes bānītis” izpilddirektors Osvalds Lucāns, Stāmerienas “pilskungs” Andrejs Vīcups un citi.
“Festivāla projekta ideja pieder Dailes teātra muzikālās daļas vadītājam Jurim Vaivodam, vērojot, kā Eiropas attīstītajās valstīs atvērti un elastīgi darbojas dažādas muzikālas un mākslinieciskas vienības. Stāmeriena, kas atrodas apmēram 200 kilometrus no Rīgas, ir skaista, gleznaina vieta. Līdz šim ievērojamas un visai Latvijai nozīmīgas kultūras aktivitātes Stāmerienā un tās apkārtnē nav notikušas, kaut apstākļi, lai rīkotu festivālus un citus liela mēroga pasākumus, ir ļoti labvēlīgi,” saka Dailes teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.
Dailes teātra pirmais Vasaras festivāls Stāmerienā iecerēts visplašākajai auditorijai, visdažādākajām gaumēm un interesēm.
Festivālu ierakstīs Latvijas Televīzija, tiešajā translācijā to varēs klausīties Latvijas Ra-dio

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.