Sestdiena, 27. decembris
Elmārs, Inita, Helmārs
weather-icon
+4° C, vējš 2.24 m/s, ZR vēja virziens

Pārdos SIA "Gulbenes viesnīca" kapitāla daļas

Izskatot jautājumu par Gulbenes pilsētas pašvaldības SIA “Gulbenes viesnīca” kapitāla daļu pārdošanu, kā arī pašvaldības SIA “Gulbenes nami” iesniegumu par atļauju to darīt, 23.janvāra pilsētas domes sēdē, balsojot, deputāti nolēma kapitāla daļas pārdot.

Izskatot jautājumu par Gulbenes pilsētas pašvaldības SIA “Gulbenes viesnīca” kapitāla daļu pārdošanu, kā arī pašvaldības SIA “Gulbenes nami” iesniegumu par atļauju to darīt, 23.janvāra pilsētas domes sēdē, balsojot, deputāti nolēma kapitāla daļas pārdot.
“Šis ir pirmais solis uz tālāko rīcību,” teica Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs. Pašvaldībai piederošās SIA “Gulbenes viesnīca” kapitāla daļas pārdos tikai par naudu, bet pirms šā procesa pilsētas domes galvenais speciālists juridiskajos jautājumos Guntars Sīmanis divu nedēļu laikā izstrādās minētā objekta kapitāla daļu pārdošanas noteikumus pēc tam, kad būs saņemts kapitāldaļu sertificēta vērtētāja slēdziens.
Pirms lēmuma pieņemšanas deputāti diskutēja par viesnīcas turpmāko likteni, kad pašvaldība būs pārdevusi kapitāla daļas. Daži izteica bažas par situāciju, kas veidotos, ja pilsētai nāktos iztikt bez viesnīcas.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.