Sestdien Gulbenes skvērā, klātesot vairākiem simtiem gulbeniešu, tika iedegta pilsētas galvenā svētku egle.
Sestdien Gulbenes skvērā, klātesot vairākiem simtiem gulbeniešu, tika iedegta pilsētas galvenā svētku egle. Arī šogad izgaismots ir viss centrālais skvērs, kas nu atgādina maijā saziedējuši dārzu.
Pie egles gulbeniešus pulcināja Ziemassvētku vecītis (Druvis Brenčs), Sniegbaltīte (Inga Anča) un rūķi (Gulbenes Tautas teātra aktieri). Šķiet, ka šajā pasākumā pulcējās lielākā daļa mazo gulbeniešu, jo tik sen vienkopus nebija manīts tik daudz mazu bērnu.
Sagaidot egles iedegšanu, uzstājās jaundibinātā popgrupa “Pērlītes”, kurā dzied četrus gadus veci dziedātāji. Ziemassvētku noskaņās atnācējus ievadīja arī popgrupa “Mākoņi”.
Bezrūpīgie rūķi izvērtēja Gulbenē šajā gadā padarīto un nosauca vairākas nominācijas. Par “Visiekārojamāko objektu” pilsētā atzina Balto pili, par “Dižāko gājputnu” – jauniešu klubu “Dēms”, kas ir piepēdojis pilsētu un Eiropu, par “Urbanizētāko vidi” atzina Gulbeni kā lielveikalu un spēļu zāļu meku; par “Saturīgāko un noturīgāko kolektīvu” pilsētā noteica Gulbenes Tautas teātri, kas šogad svinēja 20 gadu jubileju.