Svētdiena, 21. decembris
Toms, Tomass, Saulcerīte
weather-icon
+4° C, vējš 1.79 m/s, ZA vēja virziens

Rīko semināru par apmežošanu

12.aprīlī pulksten 11.00 Gulbenes rajona padomes zālē notiks mācību seminārs par lauksaimniecības zemju apmežošanu, kopšanu un stādu izvēli.

12.aprīlī pulksten 11.00 Gulbenes rajona padomes zālē notiks mācību seminārs par lauksaimniecības zemju apmežošanu, kopšanu un stādu izvēli. Minēto tēmu skaidros SIA “Gulbenes konsultāciju un darījumu centrs” speciālisti. Par meža aktualitātēm runās Gulbenes virsmežniecības virsmežzinis Andis Caunītis un konsultants Ģirts Vilks.
“Par izmaiņām 2001.gada valsts subsīdiju nolikumā, par meliorāciju un lauksaimniecībā izmantojamo zemju ielabošanu un transformēšanu, kā arī apmežošanu stāstīs Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes meliorācijas daļas vecākais inspektors Jānis Mazurs. Likumu “Par izmaiņām meliorācijā”, kā arī meliorēto zemju izmantošanu skaidros meliorācijas nodaļas vadītāja Silvija Dreiškāne.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.