Sestdiena, 21. marts
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta
weather-icon
+1° C, vējš 1.93 m/s, DR vēja virziens

Sacenšas vasaras sporta spēlēs

Druvienas vasaras sporta spēles pēc kapusvētkiem, kas šoreiz notika arī pēc Druvienas skolas salidojuma, ir kļuvušas jau par tradīciju un vienmēr pulcē daudz dalībnieku.
Šoreiz skolas salidojuma balle varbūt bija par iemeslu tam, ka dalībnieku bija nedaudz mazāk.
Pagasta sporta organizators Juris Gjačs stāsta, ka pirmie sacensības uzsāka riteņbraucēji, kuri veica 7 kilometrus garu apli apkārt Druvienas pagastam. Startēja 12 dalībnieki. Zelta medaļas un kausus savās vecuma grupās izcīnīja Artis Vizners, Vēsma Upīte, Lidija Pušpure un Valdis Mucenieks.
Komandu cīņās piedalījās sešas komandas, katrā komandā – pa sešiem dalībniekiem. Dalībnieki sacentās jautrajā basketbolā, ķegļu gāšanā, siena maisa mešanā, aklajā bumbiņu lasīšanā, labirinta pievārēšanā un kriketā.
Trešo vietu spraigā cīņā ieguva komanda “Gultņi izkrita”, kurā startēja Lorenss Seņko, Jānis Mežulis, Jānis Balodis, Everts Kovaļkovs, Aivis Līdaks un Arvis Līdaks. Otrajā vietā ierindojās komanda “Seska draugi”, kuras sastāvā bija Jānis Krešovs, Rolands Graumanis, Oskars Pops, Rainers  Pops, Mareks Mačs un Raivo Graumanis. Uzvarēja komanda “Korķītis”. Šīs komandas sastāvā cīnījās Jānis Ribakovs, Kintija Bačka, Aivars Gjačs, Sindija Logina, Irēna Kovaļkova un Niks Graumanis.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.