Ceturtdiena, 29. janvāris
Aivars, Valērijs, Bille
weather-icon
+-9° C, vējš 1.34 m/s, A-ZA vēja virziens

Sākas reģiona čempionāts telpu futbolā

Ar spēlēm Stāķu sporta namā sākās ZA reģiona telpu futbola čempionāts. Šajā sezonā startē astoņas komandas – arī Stāmeriena
un Gulbene.

Stāmerienieši šajā sabraukumā izcīnīja trīs uzvaras. Trapene tika sagrauta ar 8:0, Alūksne uzvarēta ar 5:0, bet AFK “Bērzgale” ar 2:1. Četrus vārtus guva Renārs Šķenders, pa trijiem – Dainis Tašiņš un Artis Timenieks, pa diviem – Valentīns Surovs un Aivars Začs, bet vienus – Jānis Pušpurs.
Gulbenes komandā vairums spēlēja jaunie futbolisti, līdz ar to arī rezultāti izpalika. Nācās piekāpties FK “Balvu Vilki” ar 1:5, Ludzas novada SS ar 1:6 un Viļakai ar 2:4. Divus vārtus guva Radions Slusorenko, pa vieniem – Emīls Grāvlejs un Aleksandrs Sarkans.
Šis čempionāts solās būt ļoti aizraujošs, jo kādas piecas komandas ir spēkos līdzīgas. Nākošais sabraukums notiks 6.decembrī Balvos.

Labākie vārtu guvēji: Gunārs Dalibo (Ludza) – 6, Gints Grīslis (“Balvu Vilki”) – 6, Aivars Šaicāns (Viļaka) – 5, Renārs Šķenders (Stāmeriena) – 4, Andrejs Strapcāns (“Balvu Vilki”) – 4, Dainis Tašiņš, Artis Timenieks (abi – Stāmeriena), Vitālijs Seļavins (“Balvu Vilki”) un Ervīns Veļķers (Viļaka) – pa 3 vārtiem.

Turnīra tabula:
1. Stāmeriena        3   3   0   0    15:1      9
2. Ludzas SS         3   3   0   0    13:5      9
3. “Balvu Vilki”       3   2   0   1    18:5     6
4. Viļaka                3   2   0   1    11:5       6
5. “Bērzgale”         3   1   0    2     4:6       3
6. “Alūksne”             3   1   0   2      4:13     3
7. “Gulbene 2005”   3   0   0   3      4:15     0
8. Trapene/Vidaga     3   0   0   3      2:21     0

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.