Svētdiena, 8. februāris
Nelda, Rihards, Ričards, Rišards
weather-icon
+-14° C, vējš 1.34 m/s, A vēja virziens

Sāks darbu degvielas uzpildes stacija

Mazliet vairāk nekā gadu degvielas uzpildes stacija “Ziemeļu nafta” stāvēja tukša, bet pavisam drīz tā atkal atsāks savu darbu.

“Latvijas nafta” informē, ka līdz janvāra beigām tiks pārņemtas 14 degvielas uzpildes stacijas, tostarp arī Gulbenē, no degvielas uzpildes stacijas tīkla “Ziemeļu nafta”.
“Latvijas naftas” pārstāve Alise Glazkova “Dzirkstelei” norāda, ka Gulbenē degvielas uzpildes stacija darbu varētu sākt jau 13.janvārī. Stacijā darbā tiks pieņemti trīs darbinieki, un tie jau ir atlasīti.
Jauno degvielas uzpildes staciju izvietošanas ģeogrāfija aptver visus Latvijas reģionus. Degvielas uzpildes stacijas turpinās darbību ar “Latvijas naftas” vārdu dažādos Latvijas novados: Madonas, Bērzaunes, Garkalnes, Lielvārdes, Valmieras, Gulbenes, Balvu, Alūksnes, Ērgļu, Rēzeknes un citur. Tā “Latvijas nafta” paplašinās tīklu līdz 46 stacijām. Pašlaik jau ir pārņemtas piecas degvielas uzpildes stacijas, un tās darbojas pilnā režīmā.
Jaunajās degvielas uzpildes stacijās, tāpat kā pārējās “Latvijas naftas” tīkla stacijās, piedāvā gan 95.markas benzīnu, gan dīzeļdegvielu. Visās jaunajās stacijās ir pieejama ātrgaitas pildne.
“Dzirkstele” jau rakstīja, ka 2011.gada oktobrī degvielas uzpildes stacijas ”Ziemeļu nafta” teritorija tika iežogota un uzpildīt degvielu nevarēja.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.