Ceturtdiena, 18. decembris
Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
weather-icon
+3° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens

Saņems grāmatu par ceļu satiksmes drošību

Apgāds “Lielvārds” Rīgā Izglītības satura un eksaminācijas centra Izglītības informācijas birojā rīko semināru, kurā sākumskolas skolotājus iepazīstinās ar grāmatu “Ceļu satiksmes drošība 1. – 4.klasei”.

Apgāds “Lielvārds” Rīgā Izglītības satura un eksaminācijas centra Izglītības informācijas birojā rīko semināru, kurā sākumskolas skolotājus iepazīstinās ar grāmatu “Ceļu satiksmes drošība 1. – 4.klasei”.
Informācijas biroja speciālisti uzskata, ka izdevums būs labs palīgs pedagogiem, lai sākumskolas audzēkņiem mācību gada desmit nodarbībās stāstītu par satiksmes drošību.
Seminārā piedalīsies grāmatas autore Aija Damberga un redaktore Inguna Alpe, kuras iepazīstinās, kā izmantot grāmatu, gatavojoties stundām, kā ar šim vecuma posmam atbilstošiem paņēmieniem skolēniem apgūt prasmes, kas vajadzīgas viņu drošībai.
Rajona sākumskolas pedagogi atzīst, ka jaunais mācību līdzeklis būs noderīgs.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.