Svētdiena, 16. novembris
Banga, Glorija
weather-icon
+2° C, vējš 1.79 m/s, D vēja virziens

Šodien – otrā Lielā Talka

Šodien visā Latvijā notiek otrā Lielā Talka, kuras laikā ikviens aicināts sakopt kādu vietu mūsu mazajā zemītē. Litenieši talkot sāka jau vakar – talkoja pašvaldības darbinieki, sociālā aprūpes centra iemītnieki, skolēni un bērnudārza audzēkņi, arī cilvēki pie savām mājām un ne tikai, un talkos arī šodien.

“Labs ir tas darbs, kas padarīts. Šis vienkārši ir simbolisks datums. Katrs cilvēks pie savas mājas jau ir savācis visu, kas ir sakrājies pa ziemu, tāpēc tagad var sakopt arī citas vietas pagasta teritorijā. Es laikam arī esmu pārāk liela patriote – taču mēs te dzīvojam, tādēļ negribas, lai apkārt būtu netīrs. Gribu savākt atkritumus gar ceļa malu. Esmu novērojusi, ka mūsu pagastā ir daudz tādu vietu, kas būs jākopj vēl daudzās šādās talkās,” saka pagasta iedzīvotāja Andra Čaupale.   

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.